Uznesenia Akademického senátu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Právnickej fakulty

Vážené členky a členovia akademickej obce Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Právnickej fakulty,

dovoľte, aby som Vás informoval o tom, že Akademický senát Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Právnickej fakulty na svojom mimoriadnom zasadnutí konanom dňa 22.04.2022 prijal uznesenia v nasledovnom znení:

Uznesenie č. 56/2022:

„Akademický senát Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Právnickej fakulty vyhlasuje voľby do akademického senátu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Právnickej fakulty na funkčné obdobie r. 2022 – 2026. Voľby sa uskutočnia dňa 26. októbra 2022  v zasadacej miestnosti Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Právnickej fakulty, Kováčska 26, 040 75 Košice, Slovenská republika od 9.00 do 16:00.

Uznesenie č. 57/2022:

„Akademický senát Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Právnickej fakulty vyhlasuje voľbu kandidáta na funkciu dekana Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Právnickej fakulty na funkčné obdobie r. 2023 – 2027. Voľba sa uskutoční dňa 07. decembra 2022 v zasadacej miestnosti Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Právnickej fakulty, Kováčska 26, 040 75 Košice, Slovenská republika.“

S úctou,

JUDr. Jozef Sábo, PhD.