Stretnutie študentov s vedením fakulty pri príležitosti Dňa boja za slobodu a demokraciu

Dekan Právnickej fakulty UPJŠ prof. JUDr. Miroslav Štrkolec, PhD. prijal študentov našej fakulty pri príležitosti Dňa boja za slobodu a demokraciu a odovzdal im pochvalné uznania za vynikajúce študijné výsledky, za úspešnú reprezentáciu fakulty, ako aj za aktívny prínos k rozvoju a propagácii fakulty v akademickom roku 2022/2023. Stretnutie sa uskutočnilo dňa 16.11.2023 v zasadacej miestnosti dekanátu za účasti členov vedenia fakulty a prorektorky pre vzdelávanie. Študentom srdečne blahoželáme.

Zoznam študentov, ktorým dekan fakulty odovzdal pochvalné uznania:

Za úspešnú reprezentáciu fakulty v rámci súťaže Moot Court z práva Európskej únie v akademickom roku 2022/2023:

• Bc. Michalovi Bartkovi
  • Bc. Natálii Bodnárovej
  • Bc. Róbertovi Helcmanovskému

Za aktívny prínos k rozvoju a propagácii fakulty počas akademického roku 2022/2023:

• Bc. Barbore Dulinovej
  • Bc. Tomášovi Šefčíkovi
  • Bc. Radovanovi Nemčíkovi
  • Bc. Vanesse Palfiovej
  • Bc. Markovi Rešovskému

Za úspešnú reprezentáciu fakulty v rámci športových aktivít počas akademického roku 2022/2023: