Webinár Clarivate

Význam profilov výskumníkov vo Web of Science

21. septembra – 10.00 (Praha, Bratislava)

Univerzity/výskumné inštitúcie sa snažia zviditeľniť svojich výskumníkov, ich prácu a vplyv prostredníctvom individuálnych verejných profilov. Autorské profily sú užitočné aj pri napĺňaní interných informačných systémov overenými informáciami, či už ide o odborné publikácie, citácie, odborné recenzie alebo editorskú činnosť.

Web of Science profily a Publons profily sme zlúčili v auguste na platforme Web of Science a vytvorili sme bezplatnú a otvorenú verziu profilov výskumníkov aj pre tých, ktorý nemajú prístup k Web of Science

Pripojte sa k webinári a dozviete sa všetko o nových profiloch výskumníkov vo Web of Science, ktoré:

• Zvýšia viditeľnosť svojej univerzity

• Pomôžu výskumníkom sledovať ich vplyv

• Pomôžu výskumníkom, aby si ich všimli grantové agentúry a potenciálni spolupracovníci

Registrácia: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/j.php?RGID=r715d2abb9d92702b449de84f8cbd87e0