Pozývame vás na webinár „Starterpack absolventa“

19. júla 2024

Pripravte sa na život po škole! Na webinári Starterpack absolventa, ktorý sa uskutoční 21.5.2021 o 10:00-12:00, vám predstavíme možnosti uplatnenia sa na trhu práce a povieme si o rôznych spôsoboch hľadania zamestnania či možnostiach podnikania pre mladých. Pomôžeme vám pripraviť si dobrý životopis, porozprávame sa aj o tom, čo je to LinkedIn a ako ho využívať. Na záver sa dozviete praktické informácie o tom, aké máte povinnosti voči rôznym úradom po skončení školy (zdravotná, sociálna poisťovňa, úrad práce a pod.). Odpovieme tiež na vaše otázky.

Webinár bude prebiehať na MS Teams, pozvánku dostanete na váš študentský email.

Orientačný program webinára:

10:00 Ako sa uplatniť na trhu práce? Zuzana Kožárová, kariérová poradkyňa UNIPOC
10:45 Ako napísať dobré CV a ako využívať LinkedIn? Veronika Zibrinyiová, kariérová poradkyňa UNIPOC
11:20 Povinnosti absolventa po skončení štúdia. Katarína Skolodová, doktorandka Katedry pracovného práva a práva sociálneho zabezpečenia, Právnická fakulta UPJŠ

webinar-210521