Lekárska fakulta UPJŠ v Košiciach s potešením oznamuje blížiaci sa XXIX. Svetový kongres echokardiografie a príbuzných techník a 14. výročné stretnutie Medzinárodného kolégia kardiológie, ktorý sa uskutoční v dňoch 19. – 21. septembra 2024 v Bratislave. Tento prestížny kongres prinesie opäť príležitosť pre špičkových odborníkov z celého sveta, aby sa stretli a diskutovali o najnovších trendoch v liečbe a diagnostike kardiovaskulárnych ochorení.

Tematické okruhy konferencie sa zameriavajú na najaktuálnejšie oblasti kardiológie:

• Neinvazívna kardiológia (preventívna kardiológia, ateroskleróza, dyslipidémia, akútne a chronické srdcové zlyhávanie)
  • Invazívna kardiológia
  • Neinvazívne/ invazívne zobrazovacie metódy

Na účastníkov čaká bohatý program pozostávajúci z inšpiratívnych prednášok, interaktívnych workshopov a cenného zdieľania skúseností, ktoré prinesú nové poznatky a inovatívne riešenia pre praktickú aplikáciu v klinickej praxi.

Dátum a miesto konania:

• Dátum: 19. – 21. september 2024
  • Miesto: Hotel Park Inn by Radisson Danube, Rybné námestie 1, 811 02 Bratislava

Viac informácií o programe, registrácii a detailoch podujatia nájdete na oficiálnej stránke: https://www.worldcardiologycongress.com

Pripojte sa k svetovým lídrom v oblasti kardiológie a buďte súčasťou najnovších objavov a diskusií v oblasti srdcových ochorení!