Uskutočnia sa prednášky doc. Gabriela Guliša, CSc.

Ústav psychológie zdravia LF UPJŠ a výskumná sieť CoHeReNt Vás pozývajú na prednášky doc. RNDr. Gabriela Guliša, CSc.organizované za podpory Erasmus+:
–    V pondelok 4. marca 2019 o 14.00 na Triede SNP 1 v Seminárnej miestnosti (IV. sekcia, 2. p.)
    “Príprava, hodnotenie a manažment výskumných projektov”
–    V pondelok 4. marca 2019 o 15.45 na Triede SNP 1 v posluchárni „J“ (III. sekcia, 9. p.)
    „Global burden of disease”
–    V stredu 6. marca 2019 o 13:00 v Multifunkčnej  sála v budove MINERVA, Moyzesova 9
    “Štúdium na Syddansk Universitet v Esbjergu v Dánsku”

Doc. RNDr. Gabriel Guliš, CSc. (1958) ukončil v roku 1982 Fakultu prírodných vied Univerzity Komenského v Bratislave. Od roku 2002 pracuje na University of Southern Denmark, Inštitút verejného zdravia a Sekcia výskumu v oblasti podpory zdravia. Počas tohto obdobia bol koordinátorom mnohých národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum v oblasti verejného zdravotníctva. Jeho hlavnou výskumnou oblasťou je hodnotenie dopadov na zdravie (HIA), výskum – prax – politická spolupráca a globálne zdravie.