POZVÁNKA na brífing

Srdečne pozývame zástupcov médií na brífing, ktorého témou je slávnostné otvorenie Centra simulátorovej a virtuálnej medicíny Lekárskej fakulty UPJŠ, ktoré bude najväčším a najmodernejším svojho druhu na Slovensku a výrazne skvalitní výučbu medicíny a zdravotníckych odborov na UPJŠ LF.

Termín a miesto konania brífingu:

Štvrtok 9. septembra 2021 o 9.45 hod., seminárna miestnosť UPJŠ LF v Košiciach na Triede SNP 1 (2. poschodie, pri posluchárňach nad Aulou LF).

Na stretnutie s Vami sa tešia:

prof. RNDr. Pavol Sovák, CSc.rektor UPJŠ v Košiciach
  doc. Ing. Jaroslav Majerník, PhD. predseda Akademického senátu UPJŠ LF

prof. MUDr. Daniel Pella, PhD.dekan Lekárskej fakulty UPJŠ
  prof. MUDr. Peter Jarčuška, PhD. prodekan UPJŠ LF pre ved.-výsk. činnosť a poverený zastupovaním dekana
● prof. MVDr. Monika Halánová, PhD. prodekanka UPJŠ LF pre granty, rozvoj a medzinárodné vzťahy
  MDDr. Jakub Jánošík, MPH, MSc. vedúci Centra simulátorovej a virtuálnej medicíny UPJŠ LF

Zároveň Vás radi privítame aj na slávnostnom otvorení centra v ten istý deň o 10.30 v budove UPJŠ LF, III. sekcia, 3. p.
Tešíme sa na stretnutie s Vami!