Príhovor dekanky FF UPJŠ k študentkám a študentom fakulty

Milé študentky,
milí študenti,

blížime sa k záveru roka 2021, k záveru výučbovej časti zimného semestra akademického roka 2021/22. Pandemická situácia opäť ovplyvnila našu možnosť stretávať sa v posluchárňach. Zachovanie zdravia, redukovanie rizika šírenia Covid-19 a zabezpečenie kvality výučby boli našimi prioritami aj v zimnom semestri tohto akademického roka. Ako sa nám to darí? Učiteľom? Študentom?

Dovoľujem si Vás požiadať o Vaše názory a hodnotenie výučby predmetov a vyučujúcich za zimný semester akademického roka 2021/22 aj prostredníctvom Dotazníka vnútorného hodnotenia kvality vysokoškolského vzdelávania na Filozofickej fakulte UPJŠ v Košiciach, štruktúrovaného podľa Štandardov a usmernení na zabezpečovanie kvality v Európskom priestore vysokoškolského vzdelávania (ESG).

O prístupe k dotazníku Vás budú informovať Vaši učitelia.

Vopred Vám ďakujem za Vašu ochotu venovať krátky čas poskytnutiu spätnej väzby každému učiteľovi. Pochvala nás veľmi poteší, konštruktívna kritika a dobré návrhy zmien v prospech efektívnosti, etiky výučby, pohody študentov a učiteľov nám pomôžu napredovať.

Želám Vám hlavne zdravie, úspešný a príjemný záver roka.

Želám Vám krásne Vianoce!

Oľga Orosová
dekanka