Supervízne stretnutie absolventiek školskej psychológie

Absolventky prvého behu špecializačného štúdia školskej psychológie na Filozofickej fakulte UPJŠ v Košiciach, naše bývalé absolventky študijného programu učiteľstva psychológie v kombinácii, majú možnosť zúčastniť sa na supervíznom stretnutí pod vedením skúsených praktikov z oblasti školskej psychológie z Katedry pedagogickej psychológie a psychológie zdravia FF UPJŠ. Prvé stretnutie sa uskutoční 6. 12. 2018. Čerstvé školské psychologičky majú možnosť „zdieľať“ svoje dojmy a skúsenosti a tiež prediskutovať reálne problémové situácie, s ktorými sa stretávajú v bežnej praxi. Stretnutia budú prebiehať opakovane, podľa potreby absolventiek. Tie budú tak naďalej „pod krídlami“ odborníkov z Katedry pedagogickej psychológie a psychológie zdravia FF UPJŠ.

doc. PhDr. Beata Gajdošová, PhD.
vedúca Katedry pedagogickej psychológie a psychológie zdravia FF UPJŠ