Študentské pomocné vedecké sily

Dekanka Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach v súlade so Smernicou, ktorou sa upravujú pravidlá obsadzovania pozícií pomocných vedeckých síl na Filozofickej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach zo dňa 25.04.2018, č. j. FIL002040/2018

vyhlasuje výberové konanie

na obsadenie pozícii pomocných vedeckých síl na Filozofickej fakulte UPJŠ v Košiciach podľa priloženého prehľadu podaných návrhov.

Študent magisterského stupňa štúdia na FF UPJŠ sa do výberového konania prihlasuje žiadosťou o obsadenie pozície pomocnej vedeckej sily v termíne najneskôr do 27. 9. 2024 (piatok) do 12:00 hod. elektronicky zaslaním prihlášky a povinných príloh na e-mailovú adresu: dagmar.hvozdovicova@upjs.sk. Prílohou žiadosti je životopis, motivačný list a prípadne ďalšie podklady na základe zverejneného návrhu príslušnej pozície pomocnej vedeckej sily.

Popis pozície pomocnej vedeckej sily na FF UPJŠ na AR 2024/2025

V Košiciach dňa 16. 9. 2024

prof. Mgr. Renáta Panocová, PhD.
dekanka FF UPJŠ v Košiciach