Krajské kolo Olympiády anglického jazyka na FF UPJŠ

Krajské kolo Olympiády anglického jazyka sa pre pretrvávajúcu pandemickú situáciu uskutoční 10. februára 2021 vo virtuálnom priestore.

„Na ústnej časti budeme – tak ako v minulosti – participovať ako predsedovia ôsmich komisií,“ informovala Dr. h. c. doc. Mgr. Slávka Tomaščíková, PhD., vedúca Katedry anglistiky a amerikanistiky Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach.
Aj písomná časť sa bude realizovať online – v rovnaký deň dopoludnia v réžii Juventy Bratislava. Výsledky so šiestimi postupujúcimi na ústnu časť v každej kategórii dostanú organizátori v Košiciach tak, aby mohli od 14.00 hod. začať ústne skúšať.
Koordináciu s organizátorom – Gymnáziom Poštová – aj celú prípravu za Katedru anglistiky a amerikanistiky Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach zabezpečuje – ako po minulé roky – PhDr. Slávka Janigová, PhD.

Spracoval: M. Gladiš, FF UPJŠ