Hostili sme letnú školu doktorandiek a doktorandov sociálnej psychológie

Spoločenskovedný ústav Centra spoločenských a psychologických vied SAV a Katedra psychológie Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach – v spolupráci s Univerzitou v Groningene v Holandsku – hostili prestížnu Letnú školu Európskej asociácie sociálnej psychológie (EASP) pre doktorandky a doktorandov v oblasti sociálnej psychológie.
Letná škola EASP sa konala v dňoch 8. až 19. júla 2024 a ponúkla cenný priestor na výmenu skúseností, vedomostí a na spoluprácu a inšpiráciu na ďalšie výskumné projekty. Za cieľ tiež mala podporiť výskumníčky a výskumníkov na začiatku ich kariéry, podporiť mobilitu a uľahčiť získavanie vedomostí, skúseností a cenných kontaktov.
Podrobnejšie informácie (SAV.sk):

Správa spoluorganizátorky PhDr. Bibiány Kováčovej Holevovej, PhD. (Katedra psychológie FF UPJŠ)

Foto: Alena a Marek Lukacko (SAV.sk)

Publikoval: M. Gladiš, FF UPJŠ