Vyhlásenie doplňujúcich volieb do AS FF UPJŠ

Vyhlásenie doplňujúcich volieb
do Akademického senátu Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach

Akademickej obci Filozofickej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach

V súlade so zákonom o vysokých školách, štatútom FF UPJŠ, zásadami volieb do Akademického senátu Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach v platnom znení a na základe uznesenia AS FF UPJŠ č. 34/2023 zo 17. apríla 2023

vyhlasujem doplňujúce voľby

do Akademického senátu Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach
na 3 miesta do zamestnaneckej časti Akademickej obce Filozofickej fakulty UPJŠ v Košiciach
na funkčné obdobie rokov 2022 – 2026

na piatok 12. mája 2023
(od 9.00 do 12.00 hod. v katedrových miestnostiach KPPaPZ, KPe a KPs).

Kandidátov na členov AS FF UPJŠ za zamestnaneckú časť akademickej obce FF UPJŠ – 1 mandát Katedry pedagogickej psychológie a psychológie zdravia, 1 mandát Katedry pedagogiky a 1 mandát Katedry psychológie FF UPJŠ – navrhujú členky a členovia zamestnaneckej časti akademickej obce príslušných katedier FF UPJŠ. Kandidát sa môže navrhnúť aj sám.

Písomné návrhy v zalepenej obálke s označením „Návrh kandidáta na člena AS FF UPJŠ“ je potrebné doručiť volebnej a mandátovej komisii AS FF UPJŠ na Dekanát FF UPJŠ, Šrobárova 2, 040 59 Košice (sekretariát dekanky FF UPJŠ) najneskôr do 2. mája 2023 do 12.00 hod.

Návrh kandidáta musí obsahovať:
a. meno, priezvisko, titul, vedeckú hodnosť, funkčné a pracovné zaradenie a vek kandidáta;
b. písomné vyhlásenie kandidáta, že súhlasí s predloženou kandidatúrou a že mu nie sú známe prekážky zvoliteľnosti;
c. meno a podpis navrhovateľa.

V Košiciach 18. 4. 2023

doc. PaedDr. Ivica Hajdučeková, PhD.
predsedníčka AS FF UPJŠ v Košiciach