Výzva Nadácie Slovenskej sporiteľne pre vysokoškolské projekty

Radi by sme Vás informovali o pokračovaní 4. ročníka Grantového programu Nadácie Slovenskej sporiteľne pre vysokoškolské projekty „Podpor školu nápadom“, ktorého cieľom je podpora vzdelávacích projektov z rôznych oblastí ako napríklad publikačná činnosť škôl, podpora študentských médií, skvalitnenie vyučovacieho procesu, či študentské projekty zamerané na širokú verejnosť. Finančnú podporu získajú tie projekty vysokých škôl a univerzít, ktoré v študentskom hlasovaní cez pripravenú aplikáciu dostanú najväčší počet hlasov. Z nadácie bude na tento účel prerozdelená celková suma 30 tisíc eur. Tento ročník je otvorený nielen pre projekty univerzít a fakúlt, ale aj pre študentské organizácie a združenia aktívne pri slovenských univerzitách.

Prijímanie projektov je aktívne na http://podatelna.slsp.sk/authake/user/register (Program: Vysokoškolský grant 2015/2016). Študenti môžu hlasovať za projekty a tak podporiť projekt svojej školy a prispieť k jeho realizácií na www.space.sk/vsprojekty.

Projekty budú vyhodnocované v troch termínoch: 31. december 2015, 31. marec 2016 a 30. jún 2016. V každom termíne uzávierky budú automaticky podporené tri projekty s najväčším počtom hlasov.
Zo všetkých hlasujúcich bude aj tento rok vyžrebovaný výherca zaujímavej ceny (iPhone6).

Grantová výzva k predloženiu žiadosti o grant

File File size
pdf vyzva-podpora-vysokoskolskych-projektov-2016 314 KB