VÝZVA – Študentské pomocné sily

Vážení študenti,
vedenie univerzity sa rozhodlo podporiť tých z vás, ktorí sa chcete aktívne zapojiť do činností na univerzite. Vedenie univerzity vyhlasuje výzvu na obsadenie pozícií Študentských pomocných síl na obdobie od októbra do decembra 2024 v súlade s rozhodnutím rektora č. 1/2022, ktorým sa určujú pravidlá obsadzovania pozícií študentských pomocných síl na UPJŠ v Košiciach..

Ako sa prihlásiť?

1. Napíšte krátky (max. 1 A4) motivačný list, v ktorom predstavíte dôvody, pre ktoré sa uchádzate o pozíciu ŠPS a vaše predpoklady pre zvolenú pozíciu
  2. Motivačný list spolu s vašim CV zašlite na adresu lvýzva@upjs.sk do 18. septembra 2024 do 12.00 hod.

Oblasť činnosti:

1. Referát marketingu a dizajnu – popis činnosti: aktivity súvisiace s propagáciou činnosti univerzity (participácia na organizovaných podujatiach a činnostiach súvisiacich s propagáciou univerzity)

Výber a oznámenie výsledkov uchádzačom: do konca septembra 2024

Začiatok činnosti: október 2024