UPJŠ víta prvé deti v Materskej škole UPeJeŠko

Dnes sme s veľkou radosťou privítali prvé deti v Materskej škole UPeJeŠko. Malých UPeJeŠkarov srdečne vítala prorektorka pre pregraduálne a celoživotné vzdelávanie JUDr. Ľudmila Elbert, PhD., univerzitná docentka a riaditeľka Michaela Pavlovská. Škôlkari vykročili do svojho nového sveta v historickej budove Aténa, kde ich čakali novovybudované priestory pripravené na objavovanie.

Malí zvedavci budú mať možnosť spoznávať nielen svoje nové priestory, ale aj celý areál Filozofickej fakulty UPJŠ. Čakajú na nich moderné školské ihrisko, telocvičňa UPJŠ a dokonca aj niekoľko univerzitných pracovísk.
Sme nadšení z tohto jedinečného spojenia detského sveta a akademického prostredia, ktoré sľubuje mnoho zaujímavých príležitostí a nezabudnuteľných zážitkov.