Diverzita a inklúzia

Aurora CDP tím Univerzity Palackého v Olomouci (UP) a Vrije Universiteit Amsterdam (VU) v spolupráci s Univerzitou Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach organizuje tréningové podujatie v Košiciach:

Diverzita a inklúzia

Spôsoby podpory inkluzívnych a obohacujúcich praktík a politík na univerzitách Aliancie Aurora

Pridajte sa k nám na druhé školenie Programu rozvoja kapacít Aliancie Aurora (CDP) a oboznámte sa so spôsobmi podporya implementácie inkluzívnych stratégií, politík a postupov na univerzitách Aliancie Aurora.

Na školení sa zameriame na socioekonomickú, etnickú, rodovú a kultúrnu diverzitu na našich kampusoch s lektormi z Vrije Universiteit Amsterdam a Univerzity Palackého v Olomouci a budete mať možnosť zapojiť sa do konštrultívnych debát s vedením univerzity, akademickými pracovníkmi a študentmi. Dvojdňového podujatia sa môžu zúčastniť členovia vedenia univerzity, vyučujúci, študenti a zamestnanci UPJŠ v Košiciach a partnerské pridružené univerzity Aliancie Aurora zo strednej a východnej Európy, ako aj členovia ich Aurora regionálnych hub centier.

Školenie bude prebiehať v anglickom jazyku.

Viac informácií zverejníme v septembri!

Na stiahnutie

Plagát