Rozlúčka s letným semestrom

10. mája 2023
areál FF UPJŠ
15:00

Aj v tomto roku sme si pre vás pripravili celouniverzitnú rozlúčku s letným semestrom!

Nezáleží na tom, z ktorej fakulty si, príď sa v stredu 10. 5. 2023 15:00 hod. zabaviť spoločne s kolegami zo všetkých fakúlt našej univerzity.

Čaká na teba poobedie plné zábavy, hudby a skvelých ľudí. Chýbať nebude ani súťažný kvíz a skvelé ceny. Postarané bude aj o vaše bruchá. Príďte si vychutnať pivo či kofolu (z nových eko-pohárov) a guláš ZDARMA.

Si stratený/á v AiS-e? Na podujatí budú aj tí najpovolanejší, naši vývojári AiS-u, ktorí Ti veľmi radi poradia s tvojim problémom a odpovedia na tvoje otázky!

Ak chceš znížiť ekologickú stopu, tak si môžeš priniesť vlastnú misku na guľáš, prípadne pohár na pitie.

Aby sa ti nestalo, že ostaneš o hlade a smäde, tak vyplň registračný formulár.

Tešíme sa na teba!