Do Týždňa pohybu sa zapája aj UPJŠ

Do Týždňa pohybu sa zapája viacerými aktivitami aj Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Ústav telesnej výchovy a športu UPJŠ v Košiciach ich pripravil v spolupráci s viacerými organizáciami a mestom Košice. „V pondelok sa uskutočnila akcia Hýb sa a bicykluj, dnes (8.10.2013) sa koná akcia Hýb sa do schodov, v stredu to bude Aerobic night, vo štvrtok Plavecká štafeta, v piatok akcia Hýb sa v posilňovni a v sobotu túra Naprieč Sopotnickými vrchmi ponad tri hory. Tieto aktivity sú určené nielen pre študentov a zamestnancov UPJŠ v Košiciach, ale zúčastniť sa ich bude môcť aj široká verejnosť. Očakávame na nich v priebehu celého týždňa okolo 3000 záujemcov a osloviť by sme chceli nielen študentov a zamestnancov univerzity, ale aj širokú verejnosť,“ hovorí riaditeľka Ústavu telesnej výchovy a športu UPJŠ v Košiciach Mgr. Alena Buková, PhD.

File File size
pdf 2013-10-08-TS-Tyzden-pohybu 261 KB