Vytvor logo

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Úsek kancelárie rektora a vzťahov s verejnosťou, vyhlasuje Súťaž o vytvorenie loga pri príležitosti 60. výročia vzniku Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Zámerom súťaže je vytvoriť návrh loga, ktoré bude v kalendárnom roku 2019 slúžiť na prezentovanie univerzity v jednotnej a ľahko identifikovateľnej podobe. Bude sa používať v grafickom spracovaní internej a externej komunikácie v súlade s Dizajn manuálom UPJŠ v Košiciach. Autor víťazného návrhu získa darčekový kupón na nákup tovaru a služieb v hodnote 200 €.

PODMIENKY SÚŤAŽE

• Do súťaže sa môže zapojiť každý študent a zamestnanec UPJŠ.
  • Návrh loga musí byť originálnym dielom autora.
  • Základnými kritériami hodnotenia sú významová zrozumiteľnosť (použitie čísla 60 ako identifikačného znaku vo vzťahu k oslavám 60. výročia vzniku UPJŠ v Košiciach), kreativita, originalita a vizuálna atraktívnosť.
  • Grafický návrh loga je potrebné zaslať vo farebnom i čiernobielom variante prostredníctvom elektronickej prihlášky.
  • Vyhlásenie výsledkov súťaže: 6.12.2018
PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

• Prihláška k účasti na súťaži o vytvorenie loga pri príležitosti 60. výročia vzniku UPJŠ v Košiciach
  • Termín na odosielanie prihlasovacieho formulára: do 30.11.2018.